листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати на Димко Митрев АД Велес за период од 01.01 до 30.09.2016 година


Obrazloz.30.09.2016.pdf

Објавено на: 11.11.2016 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-445/2016
Урнек: Други ценовно чувствителни информации