листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 28.02.2017 14:27:45
Документ БР.: DOC_26445-35/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.