листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ги објавуваме годишните неревидирани финансиски извештаи за 2016 година.


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2016.xls

Објавено на: 13.03.2017 08:25:56
Документ БР.: DOC_26445-60/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.