листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финанисиски извештаи за Фабрика Карпош ад Скопје за период од 01.01.2016-31.12.2016


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци (1) - Copy.xls

Објавено на: 13.03.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-61/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.