листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски  извештаи за периодот  јануари -декември 2016 година


31.12.16 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2016 (1).xls

Објавено на: 13.03.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-62/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.