листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2016 - 31.12.2016год.


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2016.xls

Објавено на: 13.03.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-63/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.