листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ   01.01-31.12.2016


НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2016.xlsx

Објавено на: 15.03.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_26445-84/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.