листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на  неревидирани неконсолидирани финансиски извештај за 2016 година - Топлификација АД Скопје


Образложение за остварените резултати за период Јануари-Декември 2016 година.pdf

Објавено на: 15.03.2017 09:22:14
Документ БР.: DOC_10191-116/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации