листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran Bilans na uspeh za period 01.01-31.03.2017 g.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 02.05.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_12294-17/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.