листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за Фабрика Карпош ад Скопје за период 01.01.2017 - 31.03.2017


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци.xls

Објавено на: 02.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-18/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.