листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA BILANS 01.01.2017-31.03.2017


BILANS NA USPEH 31.03.2017-PELISTERKA.xlsx

Објавено на: 02.05.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-19/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.