листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ADG TRUDBENIK 2017


adg trudbenik-berza 01.01.-31.12.2017.xlsx

Објавено на: 29.01.2019 15:35:50
Документ БР.: DOC_26445-2/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.