листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација по однос на растот на цената на акцијата на Топлификација АД 


Информација за покачување на цената на акцијата - 31.05.2017.pdf

Објавено на: 31.05.2017 15:36:01
Документ БР.: DOC_10191-265/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации