листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Ревидирани ФИ _МП_2016.pdf
Ревидирани консолидирани ФИ_МП_2016.pdf

Објавено на: 12.06.2017 08:47:21
Документ БР.: DOC_12304-72/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи