листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Извештај за работа на фабрика Карпош ад Скопје


извештај за работа за 2016 година.pdf

Објавено на: 12.06.2017 15:22:36
Документ БР.: DOC_12283-94/2017
Урнек: Други одлуки од собрание