листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание одржано на 30.06.2017 година


Odluki od sobranie.pdf

Објавено на: 30.06.2017 14:57:16
Документ БР.: DOC_12283-129/2017
Урнек: Други одлуки од собрание