листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост на член на Управен одбор и лица со посебни одговорности и овластувања


Топлификација_Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 11.07.2017 14:23:33
Документ БР.: DOC_10191-305/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации