листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ображложение за финансиски извештаи 01.01.-30.06.2017 година


Obrazlozenie na finasiski izvestai 01.01. -30.06.2017 godina.pdf

Објавено на: 04.08.2017 09:35:51
Документ БР.: DOC_10191-337/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации