листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран финансиски извештај 01.01.-30.06.2017 година


Nerevidiran konsolidiran finansiski izvestaj 01.01-30.06.2017.xlsx

Објавено на: 04.08.2017 09:35:29
Документ БР.: DOC_26441-27/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.