листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2017 година


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za period 01.01-30.06.2017.pdf

Објавено на: 03.08.2017 13:12:57
Документ БР.: DOC_10191-334/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации