листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2017


01-06.17Месечни известувања.xls

Објавено на: 04.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-30/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.