листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2017


funkcija 6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.06.17.xls

Објавено на: 11.08.2017 15:45:00
Документ БР.: DOC_26441-42/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.