листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АДГ ТРУДБЕНИК ОХРИД


ADG Trudbenik 01.01.2017-30.0602017.xlsx

Објавено на: 29.01.2019 15:32:56
Документ БР.: DOC_26441-0/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.