листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

одлука за исплата на аванс на дивиденда за 2017


одлука за исплата на аванс на дивиденда за 2017.pdf

Објавено на: 15.08.2017 08:45:14
Документ БР.: DOC_12287-46/2017
Урнек: Распределба на добивка