листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2017 до 30.06.2017 година


FI REPLEK AD 01.01-30.06.2017 konsolidirani.xlsx

Објавено на: 23.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-71/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.