листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2017


MAKOTEKS AD 30 06 2017.xlsx

Објавено на: 23.08.2017 13:49:59
Документ БР.: DOC_26441-72/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.