листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од правилата за котација  ојавуваме Образложение за постигнатите резултати од работењето на ДИМКО МИТРЕВ а.д. Велес за период од 01.01 до 30.06.2017 година


Obrazloc.30.06.2017.pdf

Објавено на: 23.08.2017 13:50:06
Документ БР.: DOC_10191-370/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации