листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации

Извештај за промена на сопственост на член на Управен орган


Извештај за промена на сопственост на член на Управен одбор24.08.17.docx

Објавено на: 24.08.2017 15:50:28
Документ БР.: DOC_10191-371/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации