листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2017.-.30.06.2017 год.


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2017.xls

Објавено на: 29.08.2017 16:05:14
Документ БР.: DOC_26441-83/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.