листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1 - 30.6.2017 година


Образложение кон остварениот финансиски резултат за периодот 1.1-30.6.2017 година.pdf

Објавено на: 30.08.2017 08:43:03
Документ БР.: DOC_10191-379/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации