листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

IZVESTUVAWE ZA NEUSPESNA JAVNA
PRODAZBA NA SOPSTVENI AKCII


IMG.pdf

Објавено на: 20.09.2017 09:48:14
Документ БР.: DOC_12291-26/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции