листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех  01.01.2017-30.09.2017


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-09.2017.xls

Објавено на: 27.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-12/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.