листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

JAVEN POVIK ZA ODRZUVANJE NA SOBRANIE 2017


Javen povik 2017.doc
Javen povik 2017.doc

Објавено на: 27.10.2017 15:59:34
Документ БР.: DOC_10109-138/2017
Урнек: Јавен повик за собрание