листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2017


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 10.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-57/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.