листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БУ 01,01,-30,09,2017


9 Мес. извест.- природа на трошоци.xls

Објавено на: 10.11.2017 13:43:03
Документ БР.: DOC_12298-59/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.