листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeh 30/09/2017


VV Popova Kula AD 9 mesecen izveshtaj 30.09.2017.xls

Објавено на: 14.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12298-76/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.