листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од правилата за котација објавуваме Образложение за остварените резултати на ДИМКО МИТРЕВ а.д. Велес за период од 01.01 до 30.09.2017 година.


OBRAZ.30.09.17.pdf

Објавено на: 14.11.2017 13:11:04
Документ БР.: DOC_10191-465/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации