листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01.2017 до 30.09.2017.


Izvest_za_Berza_30_09_2017_Slavej_AD.xlsx

Објавено на: 14.11.2017 14:00:40
Документ БР.: DOC_12298-79/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.