листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидиран биланс на успех од 01.01.2017 до 30.09.2017.


Obrazlozenie 30.09.17.doc

Објавено на: 14.11.2017 14:00:44
Документ БР.: DOC_10191-466/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации