листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-30.09.2017


ГД Тиквеш Кавадарци 01.01.-30.09.2017.xlsx

Објавено на: 15.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12298-91/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.