листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран Биланс на успех од 01.01.17-30.09.2017


3 ме.извес. 2017 30.09.2017.xlsx

Објавено на: 15.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12298-92/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.