листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на Успех 01,01,-30,09,2017


Извес берза м 9 Месечнo известув- тргов друш - природа на тро РЖ-17.xls

Објавено на: 15.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12298-94/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.