листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран, Биланс на успех за период 01.01.2017-30.09.2017


MAKOTEKS AD 3 Месечни известувања 9 2017.xls

Објавено на: 15.11.2017 16:11:42
Документ БР.: DOC_12298-109/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.