листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех


Деветмесечен извештај за 2017г_.xls

Објавено на: 17.11.2017 13:18:26
Документ БР.: DOC_12298-110/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.