листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh 01.01.2017 do 31.09.2017 AD JAKA 80


01-09.2017.xls

Објавено на: 17.11.2017 13:18:26
Документ БР.: DOC_12298-111/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.