листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2017 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2017 година.xlsx

Објавено на: 30.11.2017 09:00:00
Документ БР.: DOC_12298-119/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.