листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме консолидиран биланс на успех за период од 01.01-30.09.2017


консолидиран биланс на успех 01.01-30.09.2017.xls

Објавено на: 30.11.2017 13:54:12
Документ БР.: DOC_12298-120/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.