листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ВВ Тиквеш АД Скопје Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09. 2017


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2017.xlsx

Објавено на: 30.11.2017 13:54:35
Документ БР.: DOC_12298-121/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.