листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.17


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 30.09.2017.xlsx

Објавено на: 30.11.2017 15:00:47
Документ БР.: DOC_12298-122/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.