листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Кратко образложение кон  неривидираниот консолидиран Биланс на успех на Аутомакедонија АД Скопје за период 01.01-30.09.2017


Кратко образложение кон консолид. Билан на успех 01.01-30.09.2017.pdf

Објавено на: 01.12.2017 08:37:39
Документ БР.: DOC_10191-494/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации